Nie przegap niczego ważnego – dopasuj stronę do siebie i czytaj dodatkowe wiadomości z Twojej najbliżej okolicy!

Sport 3 maja 2021 | 18:00  Michał

Piłkarze z Brzeźna zremisowali 3:3 z Sokołem Mieścisko.

Piłkarze z Brzeźna zremisowali 3:3 z Sokołem Mieścisko. Remis przy Długiej

Mecz rozegrano w sobotę 1 maja na Stadionie w Brzeźnie.

Początek spotkania należał do gości. Już w 2. minucie meczu piłkę w siatce Maratończyka umieścił Marcin Kalusiński, a w 19. minucie Sokół prowadził już 2:0 po bramce Michała Wituckiego. Gola kontaktowego w 32. minucie strzelił Jakub Bilski.

Na kolejne bramki musieliśmy poczekać aż do 71. minuty, w której Rafał Wiąz doprowadził do wyrównania. Po 10 minutach Mariusz Nejman zapewnił Maratończykowi prowadzenie 3:2. Niestety w 5. minucie doliczonego czasu Kamil Wojtkowiak pokonał golkipera Brzeźnian, a mecz zakończył się remisem 3:3.

Z 30 punktami na koncie podopieczni Rafała Wiąza zajmują obecnie 4. miejsce w tabeli Klasy A. Piłkarze Maratończyka właśnie rozgrywają kolejny ligowy mecz – tym razem na wyjeździe mierzą się z liderem tabeli FAS KS Fałkowo.

Forma drużyny: 21% wzrost o 21%
Na podstawie wyników 3 ostatnich spotkań wg wzoru: punkty z ostatniego rozegranego meczu x 15 + suma punktów z dwóch wcześniejszych meczów x 7 + bilans bramkowy trzech ostatnich spotkań. Min. 0 / Max. 100